Bob, I agree that there are definitely finishing returns. However, up until you get to the $10 mark, I think there is a good progression in terms of the cost/quality scale. Don't be afraid to try $6 sticks or even some $8 ones. Nothing says you can't have $2 Flor De Olivas all week then relax Friday night with your favorite $8 one.![]()